Innen engroshandel med pufferjakker for menn er størrelse ikke en detalj – det er den største enkeltstående driveren for marginerosjon.Et størrelsessett som ikke samsvarer med kjøpepopulasjonen gir to tap samtidig: usolgte ekstreme størrelser som må rabatteres, og utsolgte kjernestørrelser som var underkjøpt. Begge deler kan forebygges, og begge bestemmes før en enkelt jakke kuttes. Denne veiledningen dekker bulkprogrammer for herredusjbukser på det volumnivået kjøpere faktisk trenger: hvordan en herrejakke måles og graderes, hvordan fyllvekten må skaleres på tvers av størrelsesområdet, hvordan man velger mellom lager-, ODM- og OEM-bulkmodeller, hvordan man planlegger størrelsesforhold etter salgskanal, og hvilken måletoleranse og inspeksjonsprotokoll som beskytter en containerbestilling.

1Hvorfor størrelsesvalg er den høyeste kostnadsvariabelen i bulkbestillinger

Enhver som kjøper yttertøy i stor skala lærer til slutt den samme leksen: kostnaden ved en feil i størrelsesmiksen er ikke kostnaden for de usolgte jakkene, det er kostnaden for de usolgte jakkene pluss marginen på salgene som aldri skjedde fordi kjernestørrelsene gikk tom. I en bestilling på 3000 deler med en feil vektet størrelseskurve overstiger kombinasjonen rutinemessig hele bruttofortjenesten på programmet.

Den underliggende årsaken er at størrelsene på yttertøy for menn ikke er standardisert på tvers av merker slik kjøperne antar. To plagg som begge er merket med størrelse L, kan variere med fire til seks centimeter i brystvidde og med to til tre centimeter i ermelengde, avhengig av hvilke befolkningsdata merkets blokkering ble bygget på og hvor mye brukervennlighet designeren spesifiserte. Standardiseringsorganer har vært tydelige på dette:ISOs arbeid med standarder for klesstørrelserer spesielt rettet mot å øke kundetilfredsheten og redusere returer forårsaket av dårlig passform, og mot å redusere handelsbarrierer ved å harmonisere størrelsesmerking og terminologi over hele verden.

Den engrosspesifikke komplikasjonen

Detaljhandelsmerker kan absorbere en størrelsesfeil på tvers av en bred katalog. Grossister kan ikke, fordi et enkelt pufferjakkeprogram ofte representerer en stor andel av en sesongs yttertøyvolum. Denne konsentrasjonen gjør to ting ufravikelige: størrelsessettet må spesifiseres i mål snarere enn i etiketter, og størrelseskurven må utledes fra kjøperens egen salgshistorikk snarere enn fra en leverandørs mislighold.

Kjøperimplikation:Aldri godta en leverandørs standardstørrelseskurve som standard. Be om de faktiske plaggmålene for hver størrelse, sammenlign dem med ditt eksisterende bestselgende program, og bygg deretter opp ordreforholdet basert på dine egne salgsdata. Leverandører justerer vanligvis forholdstallene gjerne – men bare hvis du spør før klippeplanen lages.

2Menns blokkmålinger og hvor standarder passer inn

En herrepufferblokk er definert av et lite sett med mål som til sammen avgjør om plagget passer til den tiltenkte populasjonen. Den mest nyttige referansen for å definere disse konsekvent erISO 8559-1, som spesifiserer antropometriske definisjoner for kroppsmål som brukes i klesstørrelsesbetegnelse. Den angir landemerker, måleprosedyrer og det underliggende anatomiske grunnlaget for bryst-, midje-, hofte-, kropps- og ermemål – noe som betyr at en teknisk pakke som refererer til den fjerner mesteparten av tolkningsgapet mellom spesifikasjonen din og fabrikkens mønsterrom.

Diagrammet nedenfor viser målepunktene som er viktigst for en herrepufferjakke, og hvordan de forholder seg til det loftede plagget snarere enn til kroppen.

Herredunjakke: Viktige spesifikasjonsmålepunkter Målene er tatt på det loftede plagget, ikke på det flate mønsteret A. OVER SKULDEREN Søm til søm, over ryggen B. BRYST (1/2) 2,5 cm under ermehullet, flatt C. TILBAKE LENGDE CB-søm til fald fra halsen D. HYLSE Skuldersøm til mansjett E. HEM (1/2) Angir silhuettvolumet Toleransereferanse: bryst og fald +/- 1,5 cm, rygglengde +/- 1,5 cm, ermelengde +/- 1,0 cm, over skulderen +/- 0,8 cm. Alle målinger må tas etter at loftet er gjenopprettet, minimum 24 timer etter utpakking og dekompresjon.

To av disse fortjener spesiell oppmerksomhet i engrossammenhenger. Brystvidden avgjør hvor akseptabel passformen er i befolkningen, og det er der variasjonen fra merke til merke er størst. Ermelengden avgjør om jakken passer for det høyere segmentet innenfor hvert størrelsesbånd, og det er målet som oftest blir undervurdert når en fabrikk reduserer brukervennligheten for å spare stoff.

3Bygge størrelsessettet: Område, gradering og toleranse

Gradering er prosessen med å skalere et basismønster opp og ned for å lage størrelsesområdet. Å få det riktig er en numerisk øvelse, ikke en estetisk, og det bør spesifiseres eksplisitt i stedet for å overlates til fabrikkkonvensjonen.

Størrelse Kropp Bryst (cm) Plaggets brystvidde 1/2 (cm) Over skulderen (cm) Rygglengde (cm) Ermelengde (cm) Målfyllingsvekt (g)
S 88 til 92 56,0 45,5 70,0 62,0 115
M 96 til 100 59,0 47,5 72,0 63,5 128
L 104 til 108 62,0 49,5 74,0 65,0 142
XL 112 til 116 65,0 51,5 76,0 66,5 157
2XL 120 til 124 68,0 53,5 78,0 68,0 173
3XL 128 til 132 71,0 55,5 80,0 69,5 190

Figurene ovenfor representerer en herreblokk med normal passform med moderat letthet, egnet for lagvis bruk av fleece eller lett strikket stoff under. Tre regler styrer hvordan de skal justeres.

Karakterintervallene må være konsistente, men ikke ensartede

Brystgrader er 3 centimeter per størrelse i tabellen, som er standard for yttertøy for menn. Lengdegrader er 2 centimeter og ermelengde er 1,5 centimeter. Grunnen til at intervallene er forskjellige er proporsjonalitet: hvis ermelengden graderes i samme grad som brystlengden, ville jakken bli uforholdsmessig stor i ytterpunktene av skalaen. Insister på å se graderens intervalltabell i stedet for bare den ferdige størrelsestabellen – en fabrikk som ikke kan produsere en skalerer etter øyet.

Sett toleranse i kjøpekontrakten

De fleste tvister om store mengder oppstår ved måltoleranse, og den oppgis nesten alltid ikke før det oppstår et problem. En brukbar kommersiell standard for herrepufferbukser er pluss eller minus 1,5 centimeter på bryst-, fald- og rygglengde, pluss eller minus 1,0 centimeter på ermelengde og pluss eller minus 0,8 centimeter på skulderlengde. Oppgi disse tallene i kjøpekontrakten, sammen med prøvetakingsstandarden du har tenkt å inspisere mot, og krev at målinger tas etter en minimum 24-timers loftgjenopprettingsperiode etter utpakking.

4Fyllvekt og varmekonsistens på tvers av størrelser

Fyllvekten må skaleres med plaggets areal, og dette er spesifikasjonen som oftest håndteres feil i bulkprogrammer. En fabrikk som fyller alle størrelser med samme vekt produserer en størrelse S som er varmere enn en størrelse 3XL, fordi samme mengde fyll er fordelt over et betydelig mindre område. Kunder merker dette umiddelbart, og det genererer klager som er vanskelige å diagnostisere fra en produktside.

Løsningen er enkel: spesifiser målfyllingsvekt per størrelse i teknologipakken, med et akseptabelt variansbånd på pluss eller minus 5 prosent per panel. Tabellen i avsnitt 3 viser en skaleringskurve på omtrent 11 til 12 prosent per størrelsestrinn, noe som holder lofthøyden og dermed termisk ytelse stort sett konsistent over hele spekteret. Merk at dette er forskjellig fra fyllingsevne, som måler fyllingskvalitet snarere enn kvantitet. Begge må spesifiseres.

Dun er fortsatt referansematerialet for denne applikasjonen, og miljøargumentet er nå godt dokumentert. I følge livssyklusanalysedata publisert avDet internasjonale dun- og fjærbyrået, dun har 85 til 97 prosent lavere klimapåvirkning enn polyester på tvers av alle analyserte miljøpåvirkningskategorier, og omtrent 18 ganger mindre klimapåvirkning enn polyesterfyll. Der et program spesifiserer dun,Ansvarlig nedstandardgir et rammeverk for sporbarhetskjeden som gjør innkjøpene forsvarlige for detaljhandelskjøpere, forbyr levende plukking og tvangsforing og krever tredjepartsrevisjon i alle ledd fra gård til ferdig plagg. Der et program i stedet spesifiserer resirkulert syntetisk fyll eller resirkulert skallstoff, vilGlobal resirkulert standardstyrer påstanden og krever minimum 50 prosent resirkulert innhold for forbrukerrettet merking.

Anskaffelsesnotat:Bekreft at fylltestingen utføres på panelnivå, ikke på ferdige plagg. Veiing av en ferdig jakke kan ikke oppdage ujevn fordeling mellom front-, bak- og ermepaneler – feilen som faktisk forårsaker kundeklager om kalde punkter.

5Tre bulkprogrammodeller: Lager, ODM og OEM

Volumkjøpere velger vanligvis mellom tre programstrukturer, og det riktige valget avhenger mye mer av hvor differensiert produktet må være enn bare av enhetsprisen. Diagrammet nedenfor kartlegger beslutningen.

Velge en bulkprogrammodell for herredusjjakker INFORMASJON FOR STORE BESTILLINGER LAGER ENGROS Ferdiglaget, fabrikkens eksisterende design og fargekombinasjoner MOQ: 50 til 200 stk totalt Leveringstid: 7 til 20 dager Tilpasning: kun etikett Best for: å teste et marked, fylle et kort vindu kampanje eller påfylling ODM BULK Fabrikkblokk, din farge, quilting, fylling, merkevarebygging MOQ: 100 til 300 per farge Leveringstid: 45 til 70 dager Tilpasning: høy Best for: eget merke distribusjon, sesongmessig programmer, gjentatte bestillinger FULL OEM-STOR SERVICE Ny blokk fra spesifikasjonen din, full materialkontroll MOQ: 500 til 1000 stk Leveringstid: 90 til 150 dager Tilpasning: fullført Best for: proprietær passform, bedrifts- eller uniforms programmer, anbud Beslutningsregel: Velg lager når hastighet og lav forpliktelse er viktig, ODM når merkeidentitet er viktigere enn originalitet og passform, og OEM når selve passformen er en del av produktforslaget ditt.
Programmodell Totalt MOQ Prøvetaking Leveringstid i bulk Risiko for egnethet Enhetsprisindeks
Lager engros 50 til 200 stk Ingen påkrevd 7 til 20 dager Kjent, fast Laveste
ODM, lagerstoff 100 til 300 per fargekombinasjon 10 til 15 dager 30 til 45 dager Lav Lav
ODM, tilpasset stoff 300 til 500 stk 15 til 22 dager 40 til 55 dager Lav Moderat
OEM, ny blokk 500 til 1000 stk 20 til 35 dager 50 til 70 dager Administrert Høyere
OEM, sertifiserte materialer 500 til 1000 stk 28 til 40 dager 55 til 75 dager Administrert Høyeste

6Størrelsesforholdsplanlegging etter salgskanal

Størrelseskurver er ikke universelle. Riktig forhold avhenger av hvem som kjøper, og å gjøre feil er dyrt i begge retninger. Tabellen nedenfor gir arbeidsutgangspunkter; den riktige langsiktige tilnærmingen er å erstatte dem med dine egne salgsdata etter den første sesongen.

Kanal S M L XL 2XL 3XL Planleggingsnotat
Motehandel, EU 1 2 3 2 1 0,5 Slankere befolkningskurve; L dominerer
Motehandel, Nord-Amerika 0,5 1,5 2,5 3 2 1 Flytt én full størrelse oppover
Utendørs spesialitet 1 2 2,5 2 1 0,5 Kjernestørrelser konsentrert i M til XL
Bedrifts- / uniform 1 2 3 3 2 1 Bredeste spredning; unngå å gå glipp av XL
Netthandel, blandet 1 2 3 2,5 1,5 1 Legg til returbuffer på M og L

To mønstre er verdt å internalisere. For det første er nordamerikanske kurver omtrent én full størrelse større enn europeiske kurver for samme fysiske befolkning, så en europeisk størrelseskurve sendt til et amerikansk lager vil systematisk underkjøpe XL og større. For det andre krever netthandel et bredere spekter enn fysiske butikker, fordi nettkjøpere bestiller flere størrelser med den hensikt å returnere noen – og returer av yttertøy er hovedsakelig drevet av passform, som er nettopp problemet.harmoniserte standarder for klesstørrelserer designet for å redusere.

7Kvalitetskontroll for bulkstørrelser: Toleranse og AQL

En containerlastordre introduserer en risiko som ikke eksisterer i små partier: avvik. De første hundre delene kan være i henhold til spesifikasjonen og de siste hundre og to centimeterne avvike, fordi mønsterdelene ble kuttet på nytt, en annen operatør tok over quiltelinjen, eller fyllvekten snek seg inn. Kontrollene som fanger opp dette er enkle, men må avtales på forhånd.

Sjekkliste for kontroll av bulkstørrelser

  • Godkjente størrelsessettprøver – én forseglet referanseprøve per størrelse, beholdt av begge parter som målestandard.
  • Inline-måling på tre punkter – første gangs mål, midt i løp ved omtrent 30 prosent og slutten av løp, hver måling av alle størrelser.
  • Verifisering av fyllvekt på panelnivå – front, bak og hylse veies separat, innenfor pluss eller minus 5 prosent av spesifikasjonen.
  • Protokoll for gjenoppretting av loft – mål kun etter en restitusjonsperiode på minst 24 timer etter utpakking og dekompresjon.
  • Oppgitt AQL-nivå – vanligvis AQL 2,5 for større defekter og 4,0 for mindre defekter på klær i bulk, bekreftet i kjøpekontrakten.
  • Tilgang for tredjepartstesting – fyllingstesting på lotnivå og testing av begrensede stoffer tilgjengelig før forsendelse, ikke etter.

På restriksjonsbelagte stoffer,OEKO-TEX STANDARD 100Testing av skall, fôr og pynt er nå en grunnleggende forventning fra de fleste europeiske og et økende antall nordamerikanske detaljhandelskjøpere. Akkrediterte laboratorier somIDFLtilby testing, inspeksjon og sertifisering på tvers av tekstil-, fyll- og ferdigvarekategorier; en fabrikk som allerede samarbeider med et anerkjent laboratorium vil gå raskere gjennom godkjenningsprosessen din og vil være bedre rustet til å underbygge påstander hvis en detaljhandelskjøper reviderer forsyningskjeden din.

Sosial etterlevelse går parallelt.amfori BSCIer det mest anerkjente rammeverket for sosial etterlevelse i europeiske forsyningskjeder, og dekker arbeidstid, lønn, helse og sikkerhet samt klagemekanismer i mer enn 120 kildeland. For engrosdistribusjon til detaljhandelsnettverk, bekreft at sertifikatet navngir det spesifikke produksjonsstedet i stedet for bare en handelsenhet, og sjekk gyldigheten mot produksjonsvinduet ditt.

8Priser, MOQ og leveringstid for bulkbestillinger

Bulkpriser for herredusjjakker styres av fire variabler, i synkende rekkefølge etter påvirkning: fyllspesifikasjon, skallstoff, bestillingsmengde og pyntepakke. Fyll representerer vanligvis 30 til 50 prosent av enhetskostnaden i en dunfylt herrejakke; skallstoff er vanligvis nummer to.

Hvor volumpausene er

De fleste fabrikker priser i bånd, og de meningsfulle terskelverdiene ligger vanligvis på 300, 500, 1000 og 3000 stykker. Terskelen på 300 stykker er viktig fordi det vanligvis er der en fabrikk kan rettferdiggjøre et dedikert stoffparti i stedet for å kjøpe fra lager. Terskelen på 1000 stykker er viktig fordi det er der tilpassede maskinvareformer og trykt emballasje blir økonomisk. Utover 3000 stykker kommer ytterligere besparelser hovedsakelig fra kutteffektivitet og fraktkonsolidering snarere enn fra materialkostnader.

Det er også verdt å spørre om en bestilling i blandede størrelser og farger teller med i MOQ. Mange leverandører krever minimumsbestilling per fargekombinasjon i stedet for per bestilling, noe som stille og rolig kan tredoble den effektive forpliktelsen. Hvis størrelseskurven din er bred, forhandle minimumsbestillingsmengden som en total bestillingsmengde med en rimelig nedre grense per fargekombinasjon.

Frakt- og tollplanlegging

Kompresjonspakking reduserer vanligvis et dunplaggs fraktvolum med 40 til 60 prosent, noe som endrer landekostnaden per enhet ved sjøfrakt vesentlig. Avveiningen er gjenopprettingstid for loftet: beregn 24 til 72 timer etter utpakking før detaljhandelsfotografering eller presentasjon i showroom. Faktoriser tollsatsene inn i enhetskostnaden tidlig i stedet for ved tollen – for yttertøy er de ofte i det høye ensifrede til lave tosifrede nivået avhengig av klassifisering og destinasjon, noe som er nok til å endre levedyktigheten til et prispunkt.

9Emballasje, merking og samsvar med forsendelsesregler

Engrosforsendelser mislykkes i toll- og detaljhandelskontroll av forutsigbare årsaker, og nesten alle av disse er dokumentasjonsproblemer snarere enn produktproblemer.

Fiberinnhold og vaskeanvisning er regulert. I USA erLov om identifikasjon av tekstilfiberprodukterregulerer obligatorisk innholdsopplysning i merking, fakturering og reklame for tekstilprodukter og gjør feilmerking ulovlig – noe som betyr at en påstand om fyllstoffsammensetning på et engrosspesifikasjonsark har samme juridiske vekt som en på en innsydd etikett. I Europa erEU-strategi for bærekraftige og sirkulære tekstilerinnfører krav til økodesign, et digitalt produktpass og strengere regler for grønne påstander; Kommisjonen bemerker at bare rundt 1 prosent av materialet i klær for tiden resirkuleres til nye klær, og det er derfor begrunnede påstander går fra å være en markedsføringsfordel til et samsvarskrav.

På den kommersielle siden vurderer europeiske kjøpere i økende grad leverandører basert på åpenhet og samfunnsansvar snarere enn bare på pris. Markedsinformasjon fraCBI, den nederlandske næringslivsdirektoratets markedsinformasjonstjeneste, identifiserer bærekraft, samfunnsansvar og åpenhet som de ledende trendene som former europeisk klesinnkjøp, sammen med den økende betydningen av kjøper-leverandør-forholdet. En leverandør som kan produsere dokumentasjon på forespørsel, forkorter onboarding-prosessen for kjøperen, noe som er en reell kommersiell fordel i en anbudsprosess.

PASSION OUTERWEAR er en avdeling av Quanzhou Donghuang Garment Co., Ltd., med mer enn 20 års produksjons- og handelserfaring innen friluftsklær, arbeidsklær og varmeklær. Vi driver engrosprogrammer for herredusjbukser i BSCI-, SMETA-, GRS- og OEKO-TEX-sertifiserte forsyningskjeder, med lager-, ODM- og komplette OEM-alternativer og størrelsessett fra S til 3XL spesifisert i mål i stedet for etiketter. Vi produserer ogsåspesialtilpassede arbeidsklærogspesialtilpassede oppvarmede klær, slik at distributører som konsoliderer flere kategorier kan forhandle om MOQ og frakt over en bredere volumbase. Vårt oppvarmede utvalg – inkludertoppvarmet jakkeogoppvarmet vest– deler de samme herreblokkene, noe som forenkler passformen for kjøpere som har både standard og oppvarmede linjer.

Ofte stilte spørsmål

Hva er minimumsbestillingsmengden for herrepufferjakker i engros?
Det avhenger av programmodellen. Lagervare på en fabrikks eksisterende design starter vanligvis på 50 til 200 enheter totalt i alle størrelser. ODM-programmer som bruker en fabrikkblokk med din fargekombinasjon, quilting og merkevarebygging starter vanligvis på 100 til 300 enheter per fargekombinasjon, eller 300 til 500 hvis det er snakk om spesialfarget stoff. Full OEM-utvikling fra din egen spesifikasjon krever vanligvis 500 til 1000 enheter, hovedsakelig drevet av fabrikkens minimumsmengde på stoff. Hvis størrelseskurven din er bred, spør om minimumskravet gjelder per bestilling eller per fargekombinasjon – forskjellen kan tredoble din effektive forpliktelse.
Hvordan sørger jeg for at størrelsene samsvarer med min eksisterende bestselgende kolleksjon?
Ikke sammenlign størrelsesetiketter; sammenlign mål. Send de faktiske målene til bestselgende plagg – bryst målt flatt 2,5 centimeter under ermehullet, skuldersøm til søm, rygglengde fra midt bak halssøm og ermelengde fra skuldersømmen – og be fabrikken om å gi et tilbud mot disse tallene i stedet for mot standarddiagrammet. Der det er mulig, referer til standardiserte definisjoner som ISO 8559-1, slik at begge sider bruker de samme landemerkepunktene. Den mest pålitelige metoden er å kjøpe en forseglet størrelsessettprøve i hver størrelse før du bestemmer deg for å kjøpe store mengder.
Bør fyllvekten være den samme for alle størrelser?
Nei. Fyllvekten må skaleres med plaggets overflateareal, ellers vil en størrelse S være varmere enn en størrelse 3XL. En praktisk skaleringskurve er omtrent 11 til 12 prosent ekstra fyll per størrelsestrinn, noe som holder lofthøyde og termisk ytelse stort sett konsistent på tvers av sortimentet. Spesifiser målfyllvekten per størrelse i teknologipakken med en toleranse på pluss eller minus 5 prosent per panel, og bekreft at fabrikken verifiserer fyllvekten på panelnivå i stedet for bare å veie de ferdige plaggene.
Hvilken måltoleranse bør jeg akseptere på en bulkbestilling?
En gjennomførbar kommersiell standard for herrepuffer er pluss eller minus 1,5 centimeter på bryst-, fald- og rygglengde, pluss eller minus 1,0 centimeter på ermelengde og pluss eller minus 0,8 centimeter på skulderlengde. Disse tallene bør fremgå av kjøpekontrakten sammen med inspeksjonsstandarden du har tenkt å bruke. Det er viktig å spesifisere at målene tas etter en minimum 24-timers loft-gjenopprettingsperiode etter utpakking – måling av et nylig dekomprimert plagg vil undervurdere bryst og loft og føre til falske avvisninger.
Hvilket størrelsesforhold bør jeg bestille for et første bulkkjøp?
Start fra kanalen i stedet for fra en leverandørstandard. For europeisk motehandel er en rimelig åpningskurve S1 M2 L3 XL2 2XL1 3XL 0,5. For Nord-Amerika, forskyv kurven omtrent én full størrelse oppover, fordi den samme fysiske befolkningen kjøper en større merkestørrelse. Bedrifts- og uniformprogrammer trenger den bredeste spredningen med særlig vekt på L og XL. Netthandel krever en bredere spredning enn fysiske butikker fordi nettkjøpere bestiller flere størrelser med den hensikt å returnere noen. Erstatt alle disse med dine egne salgsdata etter den første sesongen.
Hvilke sertifiseringer bør en grossistleverandør av pufferjakker ha?
Som et minimum kreves det sosial samsvarssertifisering som amfori BSCI eller SMETA, som de fleste europeiske og mange nordamerikanske detaljhandelskjøpere krever før de tar i bruk en leverandør. For materialpåstander bør forsyningskjeden ha RDS hvis du bruker dun, GRS hvis du hevder resirkulert innhold, og OEKO-TEX STANDARD 100-testing på skall, fôr og lister. Bekreft at hvert sertifikat navngir det faktiske produksjonsanlegget og forblir gyldig gjennom produksjonsvinduet, siden sertifikater utstedt til en handelsenhet snarere enn en fabrikk er et vanlig hull som dukker opp under revisjoner av detaljhandelskjøpere.
Hvor lang tid tar det fra ordrebekreftelse til levering på en bulkbestilling av en herrebukse?
Lagerført engros sendes innen 7 til 20 dager. ODM-programmer på lagerført stoff varer omtrent 45 til 70 dager, inkludert prøvetaking og bulkproduksjon; ODM med spesialfarget stoff varer 60 til 85 dager. Full OEM-utvikling fra en ny blokk tar 90 til 150 dager, inkludert to prøverunder, og programmer for sertifiserte materialer ligger i den øvre enden fordi sertifiserte materialpartier kjøpes i faste mengder. Legg til 30 til 40 dager for sjøfrakt eller 5 til 8 dager for flyfrakt, pluss gjenopprettingstid på destinasjonslageret før presentasjon i detaljhandel.
Greg Su
Greg Su
Senior produktsjef | PASSION UTESTØY
20 års erfaring innen produksjon og handel av sportsklær, arbeidsklær og friluftsklær. Sertifisert i henhold til BSCI-, SMETA-, GRS- og OEKO-TEX-standardene for forsyningskjeden. Koble tilLinkedIn.

Planlegger du å bestille en stor mengde pufferjakke til herre?

PASSION OUTERWEAR leverer herrejakker fra 50 deler, med størrelsessett fra S til 3XL spesifisert i mål, skalering av fyllvekt per størrelse, fyllverifisering på panelnivå og BSCI-, SMETA-, GRS- og OEKO-TEX-sertifiserte forsyningskjeder. Send oss ​​størrelseskurven og målspesifikasjonen din – vi svarer innen 24 timer.

Be om bulkpris og størrelsessett Se OEM/ODM-programmet